FCI Levadia võitis TJK Legionit

FCI Levadia võitis Premium liiga 15.vooru kohtumises Tallinna Jalgpalliklubi Legionit 1:3.

Sportland Arenal peetud mängus läksid rohesärgid Mark Oliver Roosnupu ilusast väravast 1:0 juhtima. Esimese poolaja lõpus lõid levadialased seisuks 2:0, kui täpne oli kaptenipaela kandnud Zakaria Beglarišvili. Teisel poolajal tuli Legion korraks mängu tagasi kui ilusa värava lõi punasärkide poolt Nikita Ivanov.

Teisel poolajal sekkusid väljakule Nikita Vassiljev ja Murad Velijev, kelle jaoks oli see mäng Levadia särgis esimeseks Premium liiga kohtumiseks. Murad Velijev kasutas ära oma võimaluse ja lõi lõpu eel seisuks 1:3.

FCI Levadia järgmine kohtumine ootab ees juba sel pühapäeval, kui A.Le Coq Arenal võõrustame Tallinna derbis FC Florat. Põnevuskohtumine A.Le Coq Arenal algab 17:15. Ootame Teid kõiki omadele kaasa elama!

Protokoll:

24. mail kell 18.00 Sportland Arenal

Tallinna JK Legion – Tallinna FCI Levadia  1:3 (0:2)
63. Nikita Ivanov – 27. Mark Oliver Roosnupp, 45. Zakaria Beglarišvili, 84. Murad Velijev

Väravasöödud: 63. Mihhail Kolobov – 27. Ilja Antonov, 45. Mark Oliver Roosnupp, 84. Ernest Agyiri
Hoiatused: 30. Aleksandr Nikolajev, 41. Deniss Belov (pingilt), 45. Mathias Palts, 86. Ivan Timofejev – 20. Ilja Antonov, 82. Mark Oliver Roosnupp
Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras