FCI Levadia võitis Narva Transi 1-0

FCI Levadia mängis eile ära Premium liiga 4. vooru ärajäänud kohtumise Narva Transiga ja võitis 1-0.

Kohtumine algas kohe FCI Levadia domineerimisega kuid esimesel poolajal väravaid ei löödud. Teise poolaja alguses võtsid rohesärgid aga asjad kohe enda kätte kui 52. minutil oli täpne ukrainlane Oleksij Khoblenko. Khoblenko jaoks oli see debüütvärav Premium liigas.

FCI Levadia hoiab Premium liigas pärast eilset teist kohta. Jäädes FC Florast hetkel kahe punktiga maha.

Rohesärgid mängivad aga juba pühapäeval olulise kohtumise Tallinna derbis FC Flora vastu. Kohtumine Sportland Arenal algab 17:15.