FCI Levadia U21 võitis imelise tagasitulekuga 3:2 Harjut

FCI Levadia U21 võitis 8. vooru Esiliiga kohtumises Harju JK-d 3:2. Kusjuures Harju juhtis mängu kuni 64. minutini 2-0.

Seejärel võttis FCI Levadia duudbelvõistkond jalad kõhu alt välja ning alustasid väravate löömisega. Esimesena said rohesärkidest värava pihta 64. minutil Murad Velijev, lüües seisuks 1-2. Viigivärava püüdmisega ei läinud kaua aega kui 68. minutil oli täpne Nikita Vassiljev. Lõpusõna jäi aga 14-aastasele Patrik Kristalile, kes lõi 90+1. minutil 3-2 võiduvärava.

FCI Levadia tõusis selle võiduga neljandale tabelireale, olles kogunud seitsmest mängust 13. punkti. FCI Levadia järgmine kohtumine on juba 23.04, vastaseks Premium liigast loobunud Viljandi JK Tulevik. Mäng Viljandis algab 12:30.