FCI Levadia võitis koduväljakul Tartu JK Tammekat 4-0

FCI Levadia võitis Premium liiga 5.vooru kohtumises Tartu JK Tammekat.

Sportland Arenal peetud kohtumises, läksid rohesärgid kiirelt 1-0 juhtima kui debüütmängus lõi debüütvärava ukrainlane Artem Shchedryi. Teise värava lõi ilusast rünnakust Zakaria Beglarishvili. Poolajale mindi 2-0 seisul.

Lisaks tegi teinegi Ukraina mängija debüüdi Premium liigas – 65. minutil sekkus vahetusest Oleksi Hoblenko, kes asendas Robert Kirssi.

Teine poolaeg jätkus sarnaselt nagu esimene, FCI Levadia domineeris mängu täielikul ning tartlased olid hädas. Mängu lõppfaasis lõid värava Marko Putinčanin (3-0) ning Frank Liivak (4-0).

FCI Levadia järgmine kohtumine on tuleval pühapäeval Paides, kui Paide Linnameeskonnaga kohtutatakse võõrsilmängus. Kohtumine Paides algab 17:30.

Protokoll:

2. aprillil kell 19.30 Sportland Arenal

Tallinna FCI Levadia – Tartu JK Tammeka 4:0 (2:0)
9. Artjom Štšedrõi, 12. Zakaria Beglarišvili, 77. Marko Putincanin, 82. Frank Liivak

Väravasöödud: 9. Robert Kirss, 12. Artur Pikk, 77. Mark Oliver Roosnupp, 82. Marko Putincanin
Hoiatused: 30. Zakaria Beglarišvili, 40. Robert Kirss, 51. Maksim Podholjuzin, 55. Artjom Štšedrõi – 67., 73. Dominic Laaneots
Eemaldamine: 73. Dominic Laaneots
Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm, kunstmuru heas seisukorras