FCI Levadia langes 2:0 kaotusega Evald Tipneri karikavõistlustel

FCI Levadia kaotas täna 2:0 Evald Tipner Karikavõistluste veerandfinaalis FC Flora vastu.

Esimene poolaeg tõi nii mõnegi hea võimaluse, mida kahjuks seekord väravateks realiseerida ei suudetud. Poolajale mindi 0:0 seisul.

Teine poolaeg algas sarnaselt nagu esimene, oli palju võitlust keskväljal, kuid esimesena sai väravale pihta FC Flora ründaja Miller. Teine vastaste värav sündis 67′ minutil, kui nurgalöögist lõi palli väravasse Pürg.

FCI Levadia omas veel mitut head võimalust, kuid täna ei tahtnud pall kahjuks sisse minna.

Jätkame oma eesmärkide saavutamist nii koduses Premium liigas kui ka suvel algaval UEFA Meistrite liiga eelringides.

FCI Levadia kohtub nüüd tuleval laupäeval Premium liigas Tallinna Jalgpalliklubi Legioniga. Kohtumine Sportland Arenal algab 19:30. Ootame Teid kõiki laupäeval meeskonda staadionile toetama! Üritus Facebookis: https://fb.me/e/2aHGvLS4o