FCI Levadia alistas Pärnu JK Vapruse 8:0

FCI Levadia mängis eile Premium liiga 2.vooru kohtumises võõrsil Pärnu JK Vaprusega ja võitis mängu 8:0.

FCI Levadia alustas mängu kohe väga domineerivalt ja esimest väravat polnud vaja kaua oodata, kui peaga oli täpne Beglarišvili. Kõigest kuus minutit hiljem oli tablool seis 2:0 kui selle hooaja esimese Premium Liiga värava lõi Artur Pikk. Poolaeg lõppes FCI Levadia 2:0 eduseisul.

Teisest poolajast oli kaks minutit läinud, kui oma esimese Premium liiga värava FCI Levadia särgis lõi brassiillane Liliu. See ei jäänud Liliu viimaseks väravaks, sest juba 58. ja 62. minutil lõi ta enda teise ja kolmanda Levadia särgis. Mängu lõpus tuli väravaid iga minuti tagant, kui kõigepealt leidis värava üles Roosnupp, siis Putinčanin ja seejärel Kirss.

Protokoll:

5. märtsil kell 17.00 Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul

Pärnu JK Vaprus – Tallinna FCI Levadia  0:8 (0:2)
24. Zakaria Beglarišvili, 30. Artur Pikk, 47., 58., 62. Liliu, 87. Mark Oliver Roosnupp, 88. Marko Putincanin, 90. Robert Kirss

Väravasöödud: 24. Liliu, 30. Zakaria Beglarišvili, 47., 87. Marko Putincanin, 58. Ernest Agyiri, 62. Frank Liivak, 88. Ilja Antonov, 90. Mark Oliver Roosnupp
Hoiatused: 1. Virgo Vallik, 21. Martin Kase, 35. Sander Sinilaid – 74. Marko Putincanin
Mänguolud: -1, päikesepaisteline ilm, kunstmuru heas seisukorras