FCI Levadia lõpetas Türgi treeninglaagri 1-3 kaotusega FC Kolos Kovalivka vastu

FCI Levadia lõpetas hooajaks ettevalmistava Türgi treeninglaagri 1-3 kaotusega Ukraina kõrgliigavõistkonna FC Kolos Kovalivka vastu.

Rohesärgid jäid 30. minutil 1-0 kaotusseisu, kuid juba kolm minutit hiljem lõi ilusa viigivärava tagasi Ernest Agyiri. Poolaeg 1-1 viigiseisul lõppeski. Teisel poolajal lõid vastased kaks väravat tagasi ja 1-3 seisul mäng lõppes.

Peatreener Marko Savič võttis treeninglaagri kokku nii: “Ma olen väga õnnelik selle treeninglaagri üle: kuidas me treenisime ja kuidas me mängisime oma mänge. Me ehitasime meeskonnas atmosfääri, ehitasime oma mängu ja ma olen rahul kuidas me väljakul välja nägime. Muidugi me mängisime väga heade vastastega ja nad näitasid meile kus me peame arenema. See oligi laagri eesmärk mängida paremate vastastega, et näha, kus on meie nõrgad kohad ja kus me peame veel arenema. Lisaks nägin heade vastaste vastu meie häid külgi ja me oleme hooaja alguseks täiesti valmis. Ma olen väga optimistilik, et me täidame kõik need eesmärgid, mida me 2022. aasta hooajaks täitma peame.”

Kovalivka Kolos – FCI Levadia 3:1 (1:1)
30., 88. Serhi Mjakuško, 56. Oleh Iljin – 33. Ernest Agyiri

FCI Levadia koosseis: Karl Andre Vallner, Artur Pikk (72. Frank Liivak), Milan Mitrovič, Maximiliano Ugge, Maksim Podholjuzin (76. Rasmus Peetson), Marko Putinčanin, Brent Lepistu (57. Mark Oliver Roosnupp), Ernest Agyiri (82. Markus Jürgenson), Zakaria Beglarišvili (76. Artjom Komlov), Karl Rudolf Õigus (46. Ilja Antonov), Liliu (82. Murad Velijev).

FCI Levadia kohtumised Türgi treeninglaagris:

FCI Levadia – FK Grafičar Beograd (Serbia) (2:0)

FCI Levadia – FC Rukh Lviv (Ukraina) (1:2)

FCI Levadia – FC Nizhny Novgorod (Venemaa) (0:2)

FCI Levadia – FC Kyzylzhar (Kasahstan) (1:1)

FCI Levadia – FC Kolos Kovalivka (Ukraina) (1:3)

FCI Levadia lendab reedel tagasi Eestimaale ja valmistub siis juba klubihooaja avamänguks Superkarika finaalis FC Flora vastu (25.02). Kohtumine Sportland Arenal algab 19:00. Kohtumisest teeb otseülekande Soccernet.ee