FCI Levadia mängis 1-1 viiki FC Kyzylzhariga

FCI Levadia esindusvõistkond mängis Türgi treeninglaagris 1-1 viiki oma neljanda kontrollkohtumise Kasahstani võistkonna FC Kyzylzhariga.

Rohesärgid läksid mängu 25. minutil 1-0 juhtima, kui Ernest Agyiri hea eeltöö lõi väravaks brasiillane Liliu, kelle jaoks oli see esimene värav FCI Levadia särgis. Teisel poolajal lõid aga vastased 51. minutil ühe värava tagasi ja 1-1 viigiseisul kohtumine lõppeski.

“Viigiga ei tahaks rahul olla. Tulime kindla eesmärgiga kohtumine võita. Oli näha, et mängijad on veel koormuste all, mis on hooaja ettevalmistusel tavaline. Seda oli näha ka lihtsates eksimustes, mida tavaliselt meie meeskonnas ei ole. Esimesel poolajal domineerisime mängu, lõime värava ja tekitasime veel mõningaid momente, mida võinuksime väravateks realiseerida. Teisel poolajal tegime palju vahetusi. Mäng oli üldpidis võrdne. Valmistume nüüd järgmiseks kohtumiseks. Anname homme mängijatele aega taastumiseks, et järgmiseks mänguks FC Kolos Kovalivkaga (17.02) oleksid energiavarud täidetud ja lähme teeme viimase lahingu enne superkarikat FC Floraga (25.02),” ütles FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev.

FCI Levadia viimane kohtumine Türgis leiab aset juba sel reedel (17.02), vastaseks Ukraina kõrgliigavõistkond FC Kolos Kovalivka. Kohtumise otseülekande kohta anname infot esimesel võimalusel.

FCI Levadia koosseis: Karl Andre Vallner (69. Artur Kotenko), Artur Pikk (75. Markus Jürgenson), Milan Mitrovic, Maximiliano Ugge, Maksim Podholjuzin (75. Rasmus Peetson), Marko Putincanin, Ernest Agyiri (82. Artur Sakarias), Zakaria Beglarišvili (59. Artjom Komlov), Brent Lepistu (46. Ilja Antonov), Karl Rudolf Õigus (46. Murad Velijev), Liliu (69. Mark Oliver Roosnupp).