FCI Levadia sai napi 1-2 kaotuse Ukraina kõrgliiga võistkonnalt Rukh Lvivilt

FCI Levadia mängis täna Türgi treeninglaagris oma teise kontrollkohtumise Ukraina kõrgliiga meeskonna FC Rukh Lviviga ning pidi lõpu eel 1-2 kaotusega leppima.

Levadialased läksid mängu Zakaria Beglarishvili ilusast kauglöögist 31. minutil 1-0 juhtima ning poolajale sellisel seisul ka mindi. Teisel poolajal tegi võistkond palju vahetusi ning kahjuks lõid vastased 87. minutil penaltist 1-1 viigivärava. Vastaste 2-1 võiduvärav sündis kohtumise viimasel minutil.

“Ma olen mänguga üldiselt rahul. Kõik mida ma ootasin seda ma ka väljakul nägin. Liigume õiges suunas, arvestades kui kaugel hetkel oma ettevalmistusega oleme. On selge, et füüsiliselt ei ole me veel ideaalses seisus, isegi mitte lähedal perfektsest vormist aga päev-päevalt näen meeskonnalt progressi selles osas. Taktikalises mõttes olen meeskonna esitlusega esimesel poolajal väga rahul, kontrollisime mängu täielikult. Teine poolaeg oli natukene raskem kuna tegime palju vahetusi ja andsime noorematele mängijatele mänguaega, kuid nad mängisid samuti väga hästi. Olen mänguga rahul ja jätkame töö tegemist peagi algavaks hooajaks,” ütles mängujärgselt peatreener Marko Savič.

FCI Levadia koosseis: Karl Andre Vallner (Artur Kotenko 46′), Artur Pikk (Markus Jürgenson 54′), Milan Mitrovič (Brent Lepistu 69′ ; Luka Lukovič 80′), Maximiliano Achille Uggé, Maksim Podholjuzin (Artur Sakarias 80′), Marko Putinčanin (Ilja Antonov 45′), Bogdan Vaštšuk (Artjom Komlov 54′), Zakaria Beglarishvili (Milijan Momcilovic 46′) , Ernest Agyiri (Karl Rudolf Õigus 46′), Frank Liivak (Murad Velijev 46′), Liliu (Robert Kirss 46′)

FCI Levadia järgmine sõpruskohtumine leiab aset juba tuleval kolmapäeval, vastaseks Venemaa kõrgliiga hetke 13. võistkond FC Nižni Novgorod. Kohtumine Belekis algab Eesti aja järgi 16:00.