FCI Levadia võitis Taliturniiri mängus 2-0 TJK Legionit

FCI Levadia võitis Taliturniiri teises kohtumises 2-0 TJK Legionit.

FCI Levadia läks mängu juhtima Bogdan Vaštšuki poolt teenitud penaltist ja Frank Liivaku poolt väravaks realiseeritud penaltist 1-0. Esimese poolaja lõpus pidi teise kollase kaardi tõttu väljakult lahkuma Ilja Antonov. FCI Levadia tegi teisel poolajal palju vahetusi ning lõi teise värava täiesti mängus lõpus, kui värava lõi 17-aastane debüdant Daniel Luts.

FCI Levadia ettevalmistus jätkub Türgi treeninglaagris, kus mängitakse vähemalt 8 kontrollkohtumist. Vastased ja treeninglaagri koosseisu avaldame esimesel võimalusel.

Eestis näeb FCI Levadiat järgmisena mängimas 25. veebruaril, kui Superkarika finaalis minnakse vastamisi FC Floraga. Kohtumine algab 19:00 Sportland Arenal.