FCI Levadia võitis klubi ajaloo kümnenda Eesti meistritiitli!

FCI Levadia viigistas täna Sportland Arenal peetud Premium Liiga hooaja viimases tiitlikaitsja FC Floraga 2:2 ja tuli seitsmeaastase vaheaja järel kümnendat korda Eesti meistriks.

FCI Levadial oli mängu eel Flora vastu ühepunktine edu ehk meistritiitliks piisas viigist, kuid Robert Kirss viis külalised 34. minutil juhtima. FC Flora suutis avapoolaja üleminutitel viigistada kui Ken Kallaste söödu realiseeris Henrik Ojamaa.

Teise poolaja alguses asus FCI Levadia taas 53. minutil taas tänu Kirsi väravale juhtima, aga uued mured tekkisid 71. minutil kui Rasmus Peetsonile näidati teist kollast kaarti. Arvulisse vähemusse jäämine ajas marru FCI Levadia peatreener Marko Savici ja peakohtunik Kristo Tohver saatis platsi kõrvalt minema ka tema.

FC Flora suutis viigiväravani jõuda alles üleminutitel kui palli saatis puuri Ken Kallaste. Kaugemale tiitlikaitsjad ei jõunud ja FCI Levadia tuli esmakordselt pärast 2014. aastat Eesti meistriks. Ühtlasi tähendas see klubile kümnendat tiitlit.