Eesti U18 koondis viigistas Maltaga 1:1; Voilenko, Sakarias ja Luts põhikoosseisus

Eesti U18 noortekoondis pidas täna võõrsil teise maavõistluse Malta eakaaslastega, kirja saadi 1:1 viik.

Nagu pühapäevases 1:3 kaotusmängus, asus Eesti ka tänast kohtumist juhtima. Mängu 35. minutil avas skoori Daniel Luts, kui Malta jalgpalliliidu kodulehe andmetel saatis lähilöögi väravas seisnud Beppe Mangionist mööda. Võõrustajad ajasid küll avapoolajal viiki taga, kuid vaheajale suunduti siiski eestlaste minimaalse eduga.

Teisel poolajal oli mõlemal meeskonnal variante väravate löömiseks, kui Shaisen Attardi löök lendas napilt üle Ott Nõmme valvatava värava. Eesti poolelt avanesid suurepärased võimalused Kevin Burovil ja Aleksander Švedovskil, kes paraku neid ei realiseerinud.

Juhtohjadest siiski Eesti noortekoondisel kohtumise lõpuni kinni hoida ei õnnestunud, sest 78. minutil oli võõrustajate poolelt täpne Lucas Caruana.

FCI Levadia U21 jalgpallurid Artur Voilenko, Artur Sakarias ja Daniel Luts kuulusid põhikoosseisu.