Eesti U18 noortekoondis kaotas Maltale 1:3

Eesti noormeeste U18 koondis kohtus täna võõrsil Malta koondisega, kui kohaliku jalgpalliliidu treeningkeskuses peetud mängus tuli tunnistada vastaste 3:1 paremust.

Eesti avas kohtumises skoori juba neljandal minutil, kui Andreas Vaher karistuslöögist tulnud palli peaga. Avapoolajal oli mõlemal meeskonnal häid võimalusi, kui Mihhail Orlovi löök lendas väravaraamidest mööda ning Robin Kane suutis vastaste ürituse suunata nurgalöögiks.

Malta alustas koduväljakul teist poolaega teravamalt, kui esimese veerandtunniga õnnestus seis enda kasuks pöörata. Esmalt oli 55. minutil karistusalajoonelt täpne Zak Barbara ning kolm minutit hiljem haarasid võõrustajad läbi Eesti omavärava juhtohjad. Mängu lõppseis tuli tabloole 85. minutil, kui Benjamin Mifsud lõi nurgalöögist tulnud palli peaga Kaupo Kruusmäe selja taha.

FCI Levadia U21 jalgpallurid Artur Voilenko, Artur Sakarias ega Daniel Luts mänguaega ei saanud.

Meeskonnad lähevad uuesti vastamisi teisipäeval, 16. novembril Tony Bezzina staadionil, kus avavile kõlab kell 12.00.