FCI Levadia U21 alistas Maarjamäel peetud Esiliiga mängus Pärnu JK 3:2

Esiliiga XXV voorus alistas FCI Levadia U21 täna Maarjamäel Pärnu JK tulemusega 3:2 ning kindlustas kuuendat tabelikohta.

FCI Levadia duubelmeeskond läks 19. minutil Karl Rudolf Õiguse löögist juhtima, vaid kolm minutit hiljem Joonas Sild viigistas ning 36. minutil realiseeris Vitaliy Kudryk külaliste poolel penalti. Kohe teise poolaja alguses seadis Artur Voilenko taas jalule viigi, 64. minutil lõi Aamir Abdallah Yunis penaltist FCI Levadia U21 võiduvärava.

FCI Levadia U21 püsib Esiliiga tabelis endiselt kuuendal kohal, edestades lähimaid jälitajaid FC Elvat nelja ning ühe mängu rohkem pidanud Pärnu JK-d viie punktiga.

Järgmisel laupäeval, 23. oktoobril kell 15:00 võõrustab FCI Levadia U21 Maarjamäel Maardu Linnameeskonda.