FCI Levadia kaotas Viljandis JK Tulevikule 2:3

Premium Liiga XXVII voorus kaotas FCI Levadia võõrsil Viljandi JK Tulevikule tulemusega 2:3.

FCI Levadia läks kohtumist 12. minutil juhtima kui värava lõi Frank Liivak. Esimese poolaja 37. minutil viigistas kohtumise Tuleviku poolkaitsja Herol Riiberg ning avapoolajale mindi 1:1 viigiseisul.

Teisel poolajal oli mäng tasavägine kuni kohtumise 79. minutini, kui Viljandi läks Kaimar Saagi väravast kohtumist juhtima. 90. minutil lõi Viljandi kolmanda värava Nikita Komissarov. Teise poolaja lisaminutitel suutis FCI Levadia ühe värava tagasi lüüa, värava autoriks oli Mark Oliver Roosnupp, ent Tulevik võttis 3:2 võidu.

Enne kaotust JK Tulevikule oli Levadia võitnud Premium Liigas 13 järjestikkust kohtumist.

FCI Levadial on nüüd 26 kohtumisest 22 võitu, 1 viik ning 3 kaotust. Vahe teisel kohal oleva Tallinna FC Floraga on küll 11 punkti, ent Floral on kolm vähem mängitud kohtumist.