FCI Levadia alistas Robert Kirsi väravatest JK Legioni 2:1 ja pikendas võiduseeriat

Premium Liiga XXV voorus alistas FCI Levadia Kadrioru staadionil Tallinna JK Legioni tänu Robert Kirsi väravatele 2:1 ning pikendas oma võiduseeria tosina mängu pikkuseks.

JK Legioni poolel avas 20. minutil skoori Kirill Nesterov. 29. minutil seadis Robert Kirss jalule viigi ja lõi täpselt pool tundi hiljem võiduvärava.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljevi kommentaar: “Meil oli mängu alguses mitu head võimalust skoori avamiseks, mis jäid kasutamata. Hoopis Legion realiseeris oma ainsa momendi, kasutades meiepoolse eksimuse oskuslikult ära. Seejärel üritasime kiiresti viigivärava lüüa ja see läkski korda. Poolaja lõpus oli meil veel mitu võimalust juhtima minna. Teise poolaja alguses saime juhtvärava kätte, kuid seejärel ei suutnud me kõrget tempot hoida – vastane näitas oma heatasemelist sisu ning mängu lõpp muutus väga võitluslikuks. Saime kolm punkti teenitult kätte ja pikendasime oma võitude seeriat, kuid mängust leiab mitmeid üksikasju, millest peame järeldusi tegema. Kokkuvõttes võime võidu üle rahul olla ja positiivse tulemuse pealt on hea edasi minna.”

Järgmisel laupäeval, 2. oktoobril kell 19:00 mängib FCI Levadia koduväljakul Pärnu JK Vaprusega.