FCI Levadia alistas koduväljakul JK Narva Transi 3:0 ja kindlustas liidrikohta

Premium Liiga XXIV voorus alistas FCI Levadia koduplatsil JK Narva Transi tulemusega 3:0 ning kindlustas oma liidripositsiooni.

Skoori avas Bogdan Vaštšuk avapoolaja esimesel üleminutil. 50. minutil lõi Brent Lepistu 2:0 ning viis minuti enne mängiaja täitumist vormistas Hannes Anier lõppskooriks 3:0.

“Mäng oli väga raske, eriti seepärast, et Narva suutis väga kompaktselt kaitsta. Meil ei olnud lihtne leida teed esimese väravani. Peale väravat oli näha, et tekib rohkem tsoone ja me suutsime need ära kasutada. Vaheajal tegime mõned korrektuurid ja teisele poolajale läksime parema plaaniga. Seda oli ka väljakul näha, sest meil hakkasid tekkima võimalused ja teine värav oli pidevalt õhus. Teine värav tuli nurgalöögist, milleks olime väga hästi valmistunud ja see juba lihtsustas mängu. Suutsime terve mängu jooksul domineerida ega laksnud vastasel ühtki momenti tekitada. Võime jääda rahule, sest suutsime hoida taga nulli hoida. Siit on hea edasi minna ja valmistuda järgmiseks mänguks,” ütles FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev.

FCI Levadia juhib turniiritabelis FC Flora ees 15 punktiga, kuid konkurentidel on neli mängu varuks.