FCI Levadia alistas Paide Linnameeskonna 3:0 ja kindlustas liidrikohta

Premium Liiga XXIII voorus alistas FCI Levadia võõrsil Paide Linnameeskonna tulemusega 3:0 ning kindlustas seeläbi liidrikohta. Ühtlasi võttis FCI Levadia Premium Liigas kümnenda järjestikuse võidu.

Paide Linnameeskond jäi 27. minutil vähemusse kui Abdul Razak Yusif teenis punase kaardi Marko Putničanini vastu tehtud vea eest. Kanderaamil lahkus väljakult ka Putinčanin.

FCI Levadia avas skoori 39. minutil kui Zakaria Beglarišvili realiseeris meisterlikult väravaks Mark Oliver Roosnupu ja Amir Natkho eeltöö. 45. minutil lõi Beglarišvili vastaste kaitseliini peataolekut kasutades 2:0.

Avapoolaja lisaminuteil teenis Paide Linnameeskond penalti, mida läks lööma Henri Anier, kuid väravavaht Karl Andre Vallner tõrjus. Anier lõi seejärel tagasipõrkunud palli väravasse, aga tabamust ei loetud kuna väljakukohtunik kuulutas enne esimese poolaja lõppenuks.

63. minutil teenis peanlti FCI Levadia, mille realiseeris Hannes Anier, avades seeläbi oma Premium Liiga väravaarve FCI Levadia särgis.

“Juba esimestest minutitest alates oli näha, et kohtumine kujuneb väga võitluslikuks. Kui Premium Liigas oleks selliseid mänge rohkem, siis kindlasti tuleks ka rohkem publikut tribüünidele! Mäng pakkus palju väravaid, kompromissitut heitlust, emotsioone, verd ja kõike, mis jalgpalli juurde käib. Võitsime teenitult, saime juurde ülimalt olulised kolm punkti ning jätkame teekonda oma eesmärgi suunas,” ütles FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev.

FCI Levadia jätkab 58 (22) punktiga Premium liiga liidrina, teine on 46 punktiga FC Flora (19) ja kolmas FC Floraga sama palju punkte kogunud, kuid neli mängu rohkem pidanud Paide Linnameeskond.

Järgmisel laupäeval, 18. septembril kell 16:00 kohtub FCI Levadia A. Le Coq Arenal JK Narva Transiga.