FCI Levadia U21 kaotas Esiliigas koduväljakul FC Nõmme Unitedile 2:7

Esiliiga VIII vooru järelepeetud mängus kaotas FCI Levadia U21 koduväljakul Maarjamäel FC Nõmme Unietdile tulemusega 2:7.

FCI Levadia duubelmeeskond läks 9. minutil Nikita Grankini väravast juhtima, kuid poolajaks juhtisid külalised Dimitri Jepihhini (25) ja Robi Saarma penaltist (29) 2:1. 56. ja 60. minutil oli vastaste poolel täpne Ander Ott Valge nimg 73. minutil Lars-Indrek Aigro. Seejärel lõi FCI Levadia U21 vastaste omavärava abil ühe värava tagasi, kuid Andreas Tiitsi tabamus veel üks omavärav tagasid FC Nõmme Unitedile 7:2 võidu.

Mõlemad meeskonnad lõpetasid mängu kümnekesi kuna esimese poolaja üleminutitel sai teise kollase kaardi vastaste keskkaitsja Aleksander Alteberg ning 67. minutil FCI Levadia U21 paremkaitsja Andres Järve.

Tulemus langetas FCI Levadia U21 tabelis viiendaks ning FC Nõmme United tõusis omakorda neljandaks.

Reedel, 20. augustil kell 13:00 kohtub FCI Levadia U21 võõrsil JK Tallinna Kaleviga.