FCI Levadia alistas võõrsil JK Narva Transi 4:1 ja kindlustas liidrikohta

Premium Liiga XVIII voorus alistas FCI Levadia võõrsil JK Narva Transi tulemusega 4:1 ning kindlustas liidrikohta.

FCI Levadia asus Narva Kreenholmi staadionil peetud kohtumist juhtima 15. mänguminutil kui skoori avas Rasmus Peetson. Üheksa minutit hiljem lõi Robert Kirss 2:0 ja veel kümme minutit hiljem Frank Liivak 3:0.

Liidermeeskonna neljas värav sündis teise poolaja lõpuminutitel kui Kirss sai kirja oma kohtumise teise ja hooaja üheteistkümnenda tabamuse. Kodumeeskond jõudis sihile mängu viimasest pallipuutest kolmandal üleminutil, mil Aleksandr Zakarljuka realiseeris penalti.

Hooaja ekvaatorile jõudes on FCI Levadial 46 punkti 18 mängust FC Flora 40 vastu, kuid suurkonkurendil on kaks mängu varuks ning seega võimalus FCI Levadiaga samale pulgale tõusta. Kolmas on Paide Linnameeskond 36 punktiga samuti 18 mängust. JK Narva Trans on 20 punktiga kuues.

Eeloleval laupäeval, 7. augustil kell 16:00 kohtub FCI Levadia A. Le Coq Arenal FC Kuressaarega.