FCI Levadia kaotas viimase minuti väravast Dundalk FC-le 1:2

UEFA Europa Conference League´i teise eelringi korduskohtumises kaotas FCI Levadia A. Le Coq Arenal Iirimaa klubile Dundalk FC lõpuminuti väravast 1:2 ning langes üldskooriga 3:4 edasisest konkurentsist välja.

FCI Levadia avas mängu skoori 17. minutil, mil Ernest Agyiri pali väravasse saatis. Enne poolaja lõpuvilet suutis Dundalk FC aga kohtumise 44. minutil viigistada, värava lõi David McMillan.

Dundalk FC-i võiduvärav sündis kohtumise 92. minutil kui palli saatis väravasse Will Patching.

“Andsime endast kõik, mis meil praegu anda oli. Vahetult pärast mängu saan vaid öelda, et oleksin lootnud rohkem kvaliteeti pallivaldamisel. Miskipärast on meil sellega probleeme,” tõdes FCI Levadia peatreener Marko Savić.