Eesti koondis alistas Helsingis Soome 1:0, Vaštšuk lisandus vahetusest

Meeste koondis alistas Helsingis toimunud maavõistlusmängus Soome 1:0. 59. minutil oli penaltist täpne Rauno Sappinen.

FCI Levadia mängijatest kuulusid Karl Andre Vallner, Bogdan Vaštšuk ja Robert Kirss vahetusmängijate hulka. Mänguaega pälvis neist ainult Vaštšuk, kes tuli vahetusest väljakule 65. minutil.

Esimene poolaeg kulges tasavägiselt, kuid nii mõnedki ohtlikumad olukorrad sündisid just Eesti ründeliini mängijate pingutustest. Juba 9. minutil eksis soomlaste kaitsemängija Leo Väisänen ja Sappinenil tekkis võimalus pealelöögiks. Sel korral pall siiski väravas ei lõpetanud ja avapoolaeg lõppes viigiga.

Mängu teine kolmveerandtund algas kiirema tempoga. Eesti valdas palli ja paari ohtliku olukorra tulemusena jõudis mäng selleni, et vahetusest sekkunud Artur Pikk võeti soomlaste poolt trahvikastis maha. Taanlasest peakohtunik Jörgen Burchardt määras penalti, mille Sappinen 59. minutil edukalt realiseeris. Rohkem väravaid mängus ei löödud, mis tähendas Eestile teist järjestikust võitu.

Juunikuu viimase meeste koondise mänguna ootab ees Balti turniiri kohtumine Lätiga. Mäng toimub 10. juunil kell 19 A. Le Coq Arenal. Otseülekande vahendusel saab mängule kaasa elada ETV2 kanalil.