Eesti koondis alistas Balti Turniiril Leedu 1:0, Vaštšuk ja Kirss lisandusid vahetusest

Eesti meeste jalgpallikoondis alistas teisipäeval Vilniuses peetud Balti Turniiri avakohtumises Leedu tulemusega 1:0.

Esimene poolaeg möödus tasavägiselt ja võimalusi sündis mõlemale meeskonnale. Paaril korral tekkis teravamaid olukordi, kuid esimene poolaeg lõppes väravateta.

Eesti alustas teist poolaega kindlameelselt. Vladislav Kreidast alanud hea söödumäng jätkus kapten Konstantin Vassiljevi tsenderdusega vastaste värava alla, mille Henri Anier viimistles 59. minutil suurepärase tabamusega 1:0 võiduväravaks.

FCI Levadia ründajad Robert Kirss ja Bogdan Vaštšuk tulid vahetusest väljakule 87. minutil. Väravavaht Karl Andre Vallner protokolli ei kuulunud.

Võit Leedu üle viis Eesti koondise Balti turniiri juhtima. Järgmine turniiri mäng toimub lähinaabrite Läti ja Leedu vahel 4. juunil Riias. Eesti koondis lõpetab Balti turniiri kodumänguga Läti vastu, kui 10. juunil kell 19 pannakse pall mängu Tallinnas A. Le Coq Arenal.