FCI Levadia alistas Premium Liigas võõrsil JK Legioni 3:2

FCI Levadia alitas TNTK staadionil peetud Premium Liiga XVI vooru mängus JK Legioni tulemusega 3:2, ehkki lõpetas kohtumise üheksa mehega.

Robert Kirss avas skoori 12. minutil, kaks minutit enne avapoolaja lõppu suurendas Zakaria Beglarišvili penaltist eduseisu.

Anton Tolordava teenis teise poolaja alguses kaks kollast kaarti ja FCI Levadia jäi vähemusse, aga Mark Oliver Roosnupu 60. minuti tabamus kindlustas neile 3:0 eduseisu. Paar minutit hiljem näitas kohtunik punast kaarti ka Luka Lukovicile ja FCI Levadia jäi juba üheksakesi.

JK Legion suutis veel kaks väravat tagasi lüüa – 73. minutil oli täpne Sander Puri ja 79. minutil Igor Košman, aga viigitabamuseni ei jõutud.

Premium Liiga tabeliseis: 1. FCI Levadia 34 punkti (14 mängust), 2. Paide Linnameeskond30 (14), 3. FC Flora 26 (10), 4. Nõmme Kalju 20 (13), 5. JK Legion 17 (14), 6. JK Narva Trans 17 (14), 7. JK Tulevik 11 (13), 8. FC Kuressaare 10 (13), 9. JK Tammeka 8 (9), 10. JK Vaprus 4 (10).