FCI Levadia U21 kaotas Esiliiga põnevusmängus JK Tallinna Kalevile 3:4

FCI Levadia U21 pidi reede õhtul tunnistama Maarjamäe muruväljakul peetud Esiliiga V vooru mängus JK Tallinna Kalevi 4:3 paremust.

JK Tallinna Kalev asus Ats Purje ja Reinhard Reimaa väravatest juba esimese kümnekonna minutiga juhtima ja ehkki Levadia noor ründaja Aamir Abdallah Yunis, kes sai hiljuti kirja ka esimesed minutid kõrgliigas, suutis ühe värava tagasi lüüa, mindi tänu Murad Velijevi väravale ja Purje teisele tabamusele pausile Kalevi pealtnäha kindlas 4:1 eduseisus.

Teisel poolajal vähendas Nikita Dronov kaotusseisu ja kui vigastusest paranenuna täismängu teinud 19-aastane serblasest keskkaitsja Luko Lukovic samuti kümmekond minutit enne lõppu täpne oli, tekkis mängu veel pinget. Viigivärav jäi siiski sündimata.

FCI Levadia U21 jätkab üheksa punktiga neljandal kohal.