FCI Levadia kaotas Tallinna derbis FC Florale 2:4

Premium Liiga XIV vooru Tallinna derbis kaotas FCI Levadia oma igipõlisele rivaalile FC Florale tulemusega 2:4.

FC Flora asus A. Le Coq Arenal peetud kohtumist juba 10. minutil Konstantin Vassiljevi väravast juhtima. 22. minutil viis Rauno Sappinen külalised 2:0 ette ning kuus minutit hiljem lõi Henrik Ojamaa seisuks 3:0.

Teise poolaja alguses lõi Robert Kirss FCI Levadia poolelt ühe värava tagasi, kuid 78. minutil suurendas FC Flora eduseisu Markus Poom. Lõppseisu vormistas teisel lisaminutil Volodymyr Baienko.

FCI Levadia jätkab 28 punktiga liigatabeli liidrina, teine on Paide Linnameeskond 24 punktiga. Kahest esimesest neli mängu vähem pidanud Flora on 20 punktiga kolmas.

FCI Levadia ja FC Flora kohtuvad uuesti juba laupäeval Evald Tipneri karika finaalis.