FCI Levadia alistas Paide Linnameeskonna 2:1 ja tõusis liidriks

Premium Liiga XII voorus alistas FCI Levadia võõrsil Paide Linnameeskonna tulemusega 2:1 ning tõusis Premium Liiga liidriks.

Tabelitippude omavahelises lahingus avas 14. minutil FCI Levadia eest skoori Robert Kirss. Vaid kuus minutit hiljem avanes FCI Levadial suurepärane võimalus eduseis kahekordistada, ent Paide väravasuul seisnud Mihkel Aksalu tõrjus nii Zakaria Beglarishvili esmase löögi kui ka jätkusoorituse.

38. minutil viigistas Paide Henri Anieri hooaja kümnendast tabamusest seisu, ent 55. sepistas FCI Levadia hooaja parim väravakütt Zakaria Beglarishvili rohesärkide võiduvärava.

Liigatabelis tõusis kümne mänguga 25 punkti noppinud FCI Levadia uueks tabeliliidriks, hooaja esimese kaotuse saanud Paide Linnameeskonda edestatakse kahe punktiga. FCI Levadiale ja Paidele järgneb kolm kohtumist vähem pidanud tiitlikaitsja FC Flora 17 punktiga.

Järgmisel laupäeval, 15. mail kell 13:00 kohtub FCI Levadia Pärnu Rannastaadionil JK Vaprusega.