FCI Levadia alistas Premium Liigas Viljandi JK Tuleviku 4:1

Premium Liiga XI voorus alistas FCI Levadia A. Le Coq Arenal aasta esimeses murumängus Viljandi JK Tuleviku tulemusega 4:1 ning vähendas tabelis vahe Paide Linnameeskonnaga ühele punktile.

Alates 11. minutist mängis FCI Levadia kümnekesi kui viimase lootuse vea eest eemaldati keskkaitsja Volodymyr Baienko. Juba kolm minutit hiljem lõi Frank Liivak FCI Levadia kasuks mängu esimese värava. Zakaria Beglarišvili penalti 35. minutil viis FCI Levadia poolajale kaheväravalise eduga.

Teise poolaja alguses vähendas Tuleviku kaitsja Martin Allik karistuslöögist külaliste kaotusseisu minimaalseks, aga Ernest Agyiri (69) ja Robert Kirss (75) tagasid FCI Levadiale 4:1 võidu.

Premium Liiga tabelitipp: Paide Linnameeskond 23 (9), FCI Levadia 22 (9), FC Flora 14 (6), JK Narva Trans 14 (9), Nõmme Kalju 12 (9).

Eeloleval pühapäeval, 9. mail kell 15:00 kohtuvad omavahel liidrid Paide Linnameeskond ja FCI Levadia. Mängu näitab otsepildis ETV2.