FCI Levadia alistas Tartus JK Tammeka 2:1 ja jätkab teisel kohal

Premium Liiga X voorus alistas FCI Levadia Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul peetud kohtumises JK Tammeka tulemusega 2:1.

Ernest Agyiri viis soolorünnaku järel FCI Levadia juba viiendal minutil juhtima, aga kodumeeskond viigistas 19. minutil Tristan Koskori väravast.

Rohesärkide võiduvärav sündis 67. minutil kui Tammeka väravavaht Karl Johan Pechter tegis karistusalas vea Volodymyr Baienko vastu ning Zakaria Beglarišvili realiseeris sellele järgnenud penalti.

FCI Levadia on kaheksast mängust kogunud 19 punkti ning see annab hetkel Paide Linnameeskonna järel teise koha. Tammeka on kuuest mängust kogutud seitsme punktiga seitsmendal kohal.

Kolmapäeval, 5. mail kell 17:30 võõrustab FCI Levadia A.Le Coq Arenal Viljandi JK Tuleviku meeskonda.