FCI Levadia alistas kodumängus JK Narva Transi 3:2

Premium Liiga VIII voorus alistas FCI Levadia Sportland Arenal JK Narva Transi tulemusega 3:2 ning jätkab tabelis teisel kohal. Pühapäeval ootab ees hooaja esimene Tallinna derbi FC Floraga.

FCI Levadia alustas kohtumist hästi – juba 3. minutil avas skoori keskkaitsja Volodymyr Baienko, 25. minutil skooris Zakaria Beglarišvili. Gruusias sündinud Eesti kodaniku jaoks oli seekordne tabamus Premium Liiga hooaja kuues ning karjääri sajas!

Teisel poolajal võitlesid rohevalged kätte kolmeväravalise eduseisu kui 61. minutil tulistas Frank Liivak kauni kauglöögi Richard Alandi väravasse. Paraku anti initsiatiiv käest ning JK Narva Trans hakkas vahet vähendama – 68. minutil skooris Eduard Golovljov ja 83. minutil Artjom Škinjov. Lõpuminutid kiskusid närviliseks, kuid eduseis püsis ning FCI Levadia kirjutas tabelisse hooaja viienda võidu.

Paide Linnameeskond alistas Nõmme Kalju 2:1 ning jätkab 16 punktiga tabeliliidrina. FCI Levadia (15) jätkab teisel ja Tallinna JK Legion (8) kolmandal kohal. Narva Trans (8) on neljas.

Eeloleval pühapäeval, 25. aprillil kell 15:00 kohtub FCI Levadia Sportland Arenal hooaja esimeses Tallinna derbis FC Floraga, viimane on seekord võõrustaja rollis. Publikut staadionile ei lubata, mängule saab kaasa elada ETV2 otseülekande vahendusel.

FOTOD: Jana Pipar (EJL), Katariina Peetson (FCI Levadia)