FCI Levadia alistas võõrsil JK Tuleviku 4:0, Beglarišvili tegi kübaratriki

FCI Levadia alistas täna Viljandis JK Tuleviku 4:0 ja jätkab kolme mängu järel Premium Liigas täiseduga.

Kolm esimest väravast sündisid penaltist ning nende kõigi autoriks oli Zakaria Beglarišvili vastavalt 4., 31. ja 64. minutil. Neljanda värava lõi 73. minutil Strahinja Krstevski.

FCI Levadia alustas Premium liiga hooaja kaks esimest võitu tulid kodus Pärnu JK Vapruse (5:0) ja Tallinna JK Legioni (4:3) üle. Tulevik võitis avakohtumises võõrsil FC Kuressaaret 3:2, aga kaotas seejärel kodus Paide Linnameeskonnale 0:1.

Tabeliseis: 1. Tallinna FCI Levadia 9 punkti (3 mängust), 2. Paide Linnameeskond 7 (3), 3. Narva JK Trans 4 (3), 4. Tartu JK Tammeka 3 (1), 5. Nõmme Kalju FC 3 (2), 6. Viljandi JK Tulevik 3 (3), 7. Tallinna JK Legion 1 (3), 8. Pärnu JK Vaprus 1 (2), 9. Tallinna FC Flora 0 (0), 10. FC Kuressaare 0 (2).