FCI Levadia alistas Sportland Arenal lumejalgpallilahingus JK Legioni 4:3

FCI Levadia teenis Premium Liigas teise järjestikuse võidu, alistades Sportland Arenal peetud lumejalgpallilahingus Tallinna JK Legioni tulemusega 4:3.

Koguni kuus väravat löödi esimesel poolajal. Juba 11. minutil viis endine FCI Levadia ründaja Nikira Andreev vastased ette. 23. minutil vastas FC Levadia poolelt Bogdan Vaštšuk ning pisut hiljem Strahinja Krstevski.

Andreev viigistas seisu 36. minutil, 38. minutil viis Brent Lepistu FCI Levadia taas juhtima, 45+1. minutil viigistas Aleksandr Dmitrijev uuesti.

Avapoolaja lõpus sai Lepistu vastase põlvega tugeva löögi vastu pead ning pidi väljakult lahkuma.

FCI Levadia võiduvärava lõi 83. minutil efektse ülepuusalöögiga vahetusmees Robert Kirss.

FCI levadia on kogunud kahe mänguga maksimaalsed kuus punkti ning hoiab tabelis liidrikohta.