FCI Levadia alistas karikasarjas Maardu Linnameeskonna 2:0 ja pääses edasi

Evald Tipneri karikasarjavõistluste veerandfinaalis alistas FCI Levadia EJL-i jalgpallihallis Esiliigas palliva Maardu Linnameeskonna 2:0 ning pääses edasi poolfinaali.

Maardu Linnameeskond jäi juba kolmandal minutil vähemusse kui väravavaht Ilja Kassjantšuk sai väljaspool karistusala käega palli mängimise eest punase kaardi, nurjates Frank Liivaku läbimurde. Kassjantšuki eemaldamise järel sekkus mängu Maardu varuväravavaht Vitali Teleš, kes vahetas välja ääreründaja Kirill Vinogradovi.

Suures mängulises ülekaalus olnud FCI Levadia lõi esimese värava vahetult enne avapoolaja lõppu kui sihile jõudis tipuründaja Strahinja Krstevski. Teise värava lõi 50. minutil penaltist Zakaria Beglarishvili.

Lisaks FCI Levadiale on Evald Tipneri karikasarjas poolfinaali jõudnud FC Flora ja JK Narva Trans. Viimase poolfinalisti selgitavad 25. märtsil Nõmme Kalju ja Viljandi Tulevik.