FCI Levadia viigistas Taliturniiril JK Narva Transiga 1:1

FCI Levadia tegi Taliturniiri viimases kohtumises 1:1 viigi JK Narva Transiga. Kokku kogus meeskond viiest mängust neli võitu ja ühe viigi.

Avapoolaeg väravaid ei toonud. 47. minutil pääses JK Narva Trans Venemaa esiliiga kogemusega poolkaitsja Vitali Kalenkovitši tabamusest juhtima. FCI Levadia jõudis viigiväravani pärast seda kui oli teisel poolajal suure osa koosseisust värskete meeste vastu välja vahetanud. 65. minutil sahistas vastaste väravavõrku Põhja-Makedoonia ründaja Strahinja Krstevski.

FCI Levadia: Artur Kotenko (60. Karl Andre Vallner), Trevor Elhi (60. Milijan Ilić), Luka Luković (60. Maksim Podholjuzin), Anton Tolordava (60. Volodymyr Baienko), Markus Jürgenson (60. Ilja Antonov), Igor Zhurakhovskyi (60. Brent Lepistu), Karl Rudolf Õigus, Mark Oliver Roosnupp (60. Zakaria Beglarišvili), Artjom Komlov (60. Bogdan Vaštšuk), Aamir Abdallah Yunis (46. Ernest Agyiri), Robert Kirss (60. Strahinja Krstevski).