FCI Levadia kaotas FC Florale 0:2 ning lõpetab hooaja pronksmedaliga

Premium Liiga XXII vooru vahelejäänud mängus kaotas FCI Levadia Sportland Arenal FC Florale tulemusega 0:2.

265 pealtvaataja ees peetud kohtumise väravad löödi teisel poolajal. 63. mänguminutil avas skoori Vlasy Sinyavsky, 13 minutit hiljem oli täpne Rauno Sappinen.

Kolmapäevase kaotusega suurrivaalile minetas FCI Levadia võimaluse mööduda liigatabelis teist kohta hoidvast Paide Linnameeskonnast. Paide on kogunud 29 vooruga 61 punkti, Levadia 57. Viimases voorus kohtuvad omavahel taas FC Flora ja FCI Levadia, Paide võõrustab 49 silmaga neljandat kohta hoidvat Nõmme Kaljut.

FCI Levadia jäi Eesti meistrivõistlustel kahe parema seast viimati välja 2011. aastal kui lepiti neljanda kohaga. Kolmandaks on jäädud kahel korral, seda 2001. ja 2003. aastal.