FCI Levadia ja Paide Linnameeskond tegid Sportland Arenal 2:2 viigi

Premium Liiga XXVIII voorus mängisid FCI Levadia ja Paide Linnameeskond Sportland Arenal 2:2 viiki.

Bogdan Vaštšuk viis FCI Levadia üheksandal minutil juhtima, külalismeeskond Paide läks aga poolajapausile eduseisus – 32. minutil oli täpne Henri Anier ning 11 minutit hiljem Karl Mööl.

56. minutil lõi kohtumise viimase värava Yurii Kolomoiets, kuigi FCI Levadial oli viiendal üleminutil hea võimalus ka kolm punkti napsata – nurgalöögi järel mõnelt meetrilt löögile pääsenud Robert Kirsi soorituse tõrjus väravajoonelt Paide 19-aastane väravavaht Mattias Sapp.

Paide ja FCI Levadia vahe jääb pärast pühapäevast kohtumist seitsmele punktile, Levadial on Paidest üks mäng vähem peetud. Allesjäänud kolmes voorus kohtub FCI Levadia kahel korral FC Floraga ning korra mängitakse Nõmme Kalju FC vastu.

Tabeliseis: FC Flora 74 punkti (27 mängu), Paide Linnameeskond 61 (28), FCI Levadia 54 (27), Nõmme Kalju 49 (28).