FCI Levadia alistas kodumängus Viljandi JK Tuleviku 2:0

Premium Liiga XXIV voorus alistas FCI Levadia koduväljakul Viljandi JK Tuleviku 2:0.

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste 24. voorus alistas Tallinna FCI Levadia koduväljakul Viljandi Tuleviku 2:0, Nõmme Kalju oli võõrsil 4:1 parem Tallinna Kalevist.

FCI Levadia asus kohtumist juhtima 19. minutil Aime Marcelin Gando Biala väravast. Veidi enne poolajapausi, 43. minutil sahistas võrku veel Bogdan Vaštšuk.

Teisel poolajal väravaid ei löödud ja nii lõppes mäng tulemusega 2:0 FCI Levadia kasuks.

Liigatabelis hoiab FCI Levadia 44 silmaga neljandat kohta, Nõmme Kalju on teeninud kolm punkti enam. Esimesel ja teisel kohal on Tallinna FC Flora (58 punkti) ning Paide Linnameeskond (48). Viljandi JK Tulevik (29) asub viiendal positsioonil. Kalev jätkab 12 silmaga tabeli punase laternana.