FCI Levadia alistas tuulisel Saaremaal FC Kuressaare 5:1

Premium Liiga XX vooru kohtumises oli FCI Levadia täna võõrsil 5:1 parem FC Kuressaarest.

FCI Levadia läks tuulistes oludes peetud mängu kiirelt 2:0 juhtima – 9. minutil sahistas võõrustajate võrku Bogdan Vaštšuk ning kaheksa minutit hiljem Aime Marcelin Gando Biala.

Kohtumise viimase pooltunni pidid viikingid hakkama saama arvulises vähemuses, sest teise kollase kaardi tõttu saadeti 56. minutil väljakult ära Sander Seeman.

Viimase kümne minutiga jõudsid külalised veel kolmel korral sihile – esmalt oli 81. minutil täpne Igor Zhurakhovskyi, 88. minutil suurendas eduseisu neljaväravaliseks Manucho ja seejärel lisas oma teise tabamuse Vaštšuk. Mängu kolmandal üleminutil vormistas saarlaste auväravast lõppskoori Märten Pajunurm.

FCI Levadia on 20 mänguga kogunud 38 punkti ja jätkab neljandal kohal, FC Kuressaarel on kaheksandana koos 17 silma.