Eesti U21 koondis viigistas Jelgavas Lätiga 1:1; Lipp põhis, Õigus vahetusest

Eesti U21 jalgpallikoondis viigistas Jelgavas peetud EM-i valikkohtumises Läti eakaaslastega 1:1.

Pärast väravateta avapoolaega viis Sten Reinkort eestlased 53. minutil juhtima, aga Lätil õnnestus kaheksa minutit hiljem tänu Marko Regzale viigistada.

FCI Levadia mängijatest kuulus Marko Lipp algkoosseisu ja mängis 88 minutit, Karl Rudolf Õigus tuli vahetusest väljakule 74. minutil.

Eesti on valiksarjas teeninud viie kaotuse kõrval ühe võidu ja ühe viigi. Kolm punkti saadi mullu sügisel samuti Läti üle, kui vastane alistati kodus 2:1.

Tabelis on eestlased Venemaa, Poola, Serbia ja Bulgaaria järel viiendal kohal. Lätil on samuti neli punkti, aga paremus omavahelistes mängudes annab eelise Eestile.

EM-valiksari jätkub meie jaoks oktoobris, kui võõrsil mängitakse Venemaa ja kodus Serbiaga. Turniir lõppeb novembri keskpaigas võõrsil Bulgaaria vastu