FCI Levadia kaotas UEFA Euroopa Liigas lisaajal Tórshavni B36-le 3:4

FCI Levadia kaotas UEFA Euroopa Liiga esimeses eelringis võõrsil Fääri saarte klubile B36 lisaajal 3:4 ja langes edasiest konkurentsist.

FCI Levadial oli võimalus asuda avapoolajal juhtima, aga Markus Jürgenson eksis 22. minutil penaltil ja vaheajale mindi seisul 0:0.

Seitse minutit pärast teise poolaja algust haaras FCI Levadia siiski juhtohjad, väravani jõudis vasakäär Karl Rudolf Õigus.

Taanlasest ründaja Sebastian Pingeli tabamused 72. ja 76. minutil viisid juhtima kodumeeskonna, kuid Trevor Elhi värav 80. minutil tähendas lisaaega.

Uuesti asus Levadia ette 101. minutil ründaja Manucho tabamusest, aga lisaaja teisel poolel jäi siiski peale Torshavn: 107. minutil viigistas Ragnar Samuelsen ja 113. minutil lõi võiduvärava Hannes Agnarsson.