FCI Levadia kaotas võõrsil Paide Linnameeskonnale 2:4

Premium Liiga XIV voorus kaotas FCI Levadia võõsril Paide Linnameeskonnale tulemusega 2:4.

Lahtise kohtumise avapoolajal lõid mõlemad võistkonnad kaks väravat. Esmalt viis Aime Marcelin Gando Biala FCI Levadia 21. minutil juhtima, kolm minutit hiljem viigistas Kristofer Piht penaltist. Edrisa Lubega väravale 39. minutil vastas Marko Lipp hetk enne avapoolaja lõppu.

Teisel poolajal pääses kodumeeskond mängu juhtima 59, minutil Edgar Turi tabamusest. Lubega teine värav tõi 66. minutil tabloole lõppseisu. Mängu lisaminutitel tõrjus Paide väravavaht Mait Toom FCI Levadia kapteni Dmitri Kruglovi penalti.

Premium Liiga tabelit juhib FC Flora 37 punktiga, Nõmme Kaljul on teisena 28 punkti. FCI Levadia, Viljandi JK Tulevik ja Paide Linnameeskond on nüüd kolmekesi 24 punkti peal.

Järgmises voorus kohtuvad FCI Levadia ja JK Tulevik omavahel A. Le Coq Arenal.