FCI Levadia U21 alistas Maarjamäel Vändra JK Vapruse 3:1

Esiliiga XII voorus alistas FCI Levadia U21 Maarjamäel Vändra JK Vapruse tulemusega 3:1 ning tõusis tabelis viiendale kohale.

FCI Levadia U21 läks kohtumist juhtima 58. minutil kui skoori avas 16-aastane keskkaitsja Artur Voilenko. 81. minutil lõi Artjom Komlov 2:0, hetk hiljem vähendas Vapruse kapten Toomas Eier kaotusseisu minimaalseks. Kolm punkti kindlustas kodumeeskonnale Erik Utgofi tabamus kolmandal üleminutil.

Esiliiga tabelitipp XII vooru järel: Maardu Linnameeskond 30 (12), FC Nõmme United 28 (12), Pärnu JK Vaprus 22 (12), FC Elva 18 (11), FCI Levadia U21 16 (12), Vändra JK Vaprus 16 (12). FC Flora U21 15 (12).

Pühapäeval, 19. juunil kell 19:00 kohtub FCI Levadia U21 Pärnu Rannastaadonil Pärnu Jalgpalliklubiga.