FCI Levadia naaseb Narvast 4:4 viigiga

Premium Liiga IX voorus tegid JK Narva Trans ja Tallinna FCI Levadia suureskoorilises mängus 4:4 viigi.

Mark Oliver Roosnupp viis juba kolmandal minutil FCI Levadia juhtima, aga siis kaotasid külalised valvsuse ja 16. minutiks juhtis Trans 3:1. Skoori tegid Aleksandr Zakarljuka, Chinedu Charles Geoffrey ja Nurlan Novruzov.

30. minutil suutis Manucho FCI Levadia kaotusseisu minimaalseks vähendada. 39. minutil sai Novruzov ebasportliku käitumise eest punase kaardi.

Teisel poolajal realiseeris Markus Jürgenson 66. minutil penalti ja Gando tabamus kolm minutit hiljem viis FCI Levadia juhtima, aga kolme punkti siiski ei tulnud kuna Chinedu Charles Geoffrey jõudis 82. minutil oma teise väravani.

Viik langetas FCI Levadia Premium Liiga tabelis neljandale kohale.

Kolmapäeval, 1. juulil kell 19:30 võõristab FCI Levadia A. Le Coq Arenal Nõmme Kaljut.