FCI Levadia kaotas Tallinna derbis FC Florale 0:4

Premium Liiga hooaja esimeses Tallinna derbis alistas FC Flora linnarivaal FCI Levadia kaheksanda vooru kohtumises 4:0.

FC Flora asus kohtumist juhtima juba kolmandal mänguminutil kui karistuslöögist skooris endine Levadia mängumees Konstantin Vassiljev. FC Flora kahekordistas eduseisu kõigest kümme minutit hiljem, hooaja teise värava lõi Vlasi Sinjavski.

Kolmanda tabamuse autor oli 54. minutil omavärava löönud Maksim Podholjuzin. Mängu lõpuminutitel vormistas kohtumise 4:0 lõppskoori oma teise tabamuse kirja saanud Vassiljev.

Liigatabelis jätkab 22 punkti kogunud FC Flora liidrina, edestades teist kohta hoidvat FCI Levadiat kuue silmaga. Nõmme Kalju alistanud ja kolmandaks tõusnud Paide Linnameeskond jääb FC Florast maha seitsme punktiga.