FCI Levadia ja Tartu JK Tammeka tegid A. Le Coq Arenal 2:2 viigi

FCI Levadia tegi Premium Liiga VII voorus A. Le Coq Arenal 2:2 viigi Tartu JK Tammekaga.

Tristan Koskor viis juba neljandal minutil JK Tammeka ette, aga FCI Levadia ukrainlasest leegionär Zurab Ochihava suutis 31. minutil viigistada. Paraku sai Ochigava hetk enne esimese poolaja lõppu teise kollase kaardi ja jättis Levadia vähemusse.

82. minutil viis vahetusmees Patrick Veelma Tammeka teist korda juhtima, aga 89. minutil sai teise kollase ehk kokku punase Sten Reinkort (Tammeka) ja Oleksandr Safronovi kolmanda üleminuti tabamus viigistas seisu.

Seitse vooru järel jääb FCI Levadia Premium Liiga liidrist FCFlorast kolme punkti kaugusele. Kolmapäeval kell 19:30 kohtuvad meeskonnad omavahel A. Le Coq Arenal FC Flora kodumängus.