FCI Levadia alistas Viljandis JK Tuleviku 3:1 ja tõusis ainuliidriks

FCI Levadia alistas Premium Liiga III vooru viimases kohtumises võõrsil Viljandi JK Tuleviku tulemusega 3:1 ning tõusis 9 punktiga ainuliidriks.

Kodumeeskond läks 37. minutil Sander Kapperi väravast juhtima ning võitis avapoolaja 1:0. Teine poolaeg kuulus aga FCI Levadiale. Bogdan Vaštšuk viigistas 47. minutil seisu, üheksa minutit hiljem viis Robert Kirss FCI Levadia 2:1 juhtima. Kirss oli täpne veel ka 89. minutil, vormistades 3:1 võidu.

Liigatabelis tõusis kõik kolm senipeetud kohtumist võitnud FCI Levadia üheksa punktiga ainuliidriks, edestades teisel positsioonil olevat FC Florat kahe ning Paide Linnameeskonda ja Nõmme Kaljut kolme punktiga.

Järgmisel pühapäeval, 31. mail kell 15:00 võõrustab FCI Levadia A.Le Coq Arenal Paide Linnameeskonda.