FCI Levadia kaotas Paide Linnameeskonnale 1:3, kuid pälvis siiski hõbemedali

Premium Liiga hooaja viimases voorus kaotas FCI Levadia võõrsil Paide Linnameeskonnale 1:3, ent pälvis siiski hõbemedali kuna lähim jälitaja Nõmme Kalju jäi koduväljakul 2:3 alla Tartu JK Tammekale.

FCI Levadia lõpetas viiendat aastat järjest hooaja hõbemedaliga.

Yann Michael Yao viis Paide 39. minutil juhtima, Nikita Andrejev viigistas kolm minutit hiljem. 68. minutil lõi Yao oma teise värava ning Paide võidu kindlustas 75. minutil Tarmo Neemelo, kellele jäi laupäevane kohtumine ühtlasi karjääri viimaseks.

Nõmme Kalju kaotas samal ajal Hiiu staadionil toimunud kohtumises 2:3 Tartu Tammekale (51. Karl Johan Pechter (ov), 57. Igor Subbotin – 37., 63. Sten Reinkort, 82. Sander Kapper), ehk Levadia lõpetas hooaja 78 punktiga teisel kohal, Kalju kogus ühe punkti vähem.