FCI Levadia alistas tulises mängus FC Kuressaare 2:1

Premium Liiga XXXIII voorus alistas FCI Levadia koduväljakul A,Le Coq Arenal FC Kuressaare üleminutitel teenitud penaltist 2:1.

Tallinna FCI Levadia läks kohtumist juhtima 36. minutil Igor Dudarevi täpsest löögist. Kodumeeskonna jaoks oli mäng kontrolli all 77. minutini kui Dudarevist pall taas võrku lendas. Seekord aga Levadia väravasse ning kirja läks omavärav.

Võidupunktid jäid siiski kodumeeskonnale, sest kolmandal üleminutil teenitud penalti toimetas võrku kaptenipaela kandnud Markus Jürgenson.

FCI Levadia lõpetas kohtumise üheksakesi – 86. minutil eemaldas kohtunik väljakult Joao Morelli ning kaks minutit hiljem Bogdan Vaštšuki.

Tabelis, kus esikohal on meistritiitli suunas liikuv FC Flora, tõusis kolmandale kohale Paide Linnameeskond, kes kaotab Levadiale nelja punktiga. Esikolmikul on silmasid kogutud vastavalt 81, 74 ja 71. Nõmme Kalju langes neljandale reale 70 punktiga. Kuressaare on 23 silmaga seitsmendal ja Tallinna Kalev 21 punktiga üheksandal kohal.