FCI Levadia alistas JK Narva Transi 3:1

FCI Levadia alistas jalgpalli Premium Liiga XXIII vooru kohtumises võõrsil Narva JK Transi 3:1 ning püsib liidrikohal.

Jevgeni Ossipov (14. minutil) ja Joao Morelli (45+1.) viisid Levadia esimesel poolajal 2:0 juhtima. Kohe teise poolaja alguses suurendas külaliste edu Gando ja Transi autabamus kirjutati 65. minutil Eric McWoodsi nimele.

“Võimalik, et mingeid aspekte vaadates hooaja halvim mäng, aga tulime siia ülesandega kolm punkti võtta ja see õnnestus,” lausus Levadia pallur Markus Jürgenson.

“Teame, et sellistes mängudes võivad standardolukordades määravaks saada ja viimastes mängudes on see saanud meie heaks relvaks.”

Järgmisel laupäeval, 17. augustil kell 19:00 võõrustab FCI Levadia A.Le Coq Arenal Paide Linnameeskonda.

Tabeliseis: 1. Tallinna FCI Levadia 56 punkti (23 mängust), 2. Tallinna FC Flora 52 (21), 3. Paide Linnameeskond 46 (22), 4. Nõmme Kalju FC 43 (21), 5. Tartu JK Tammeka 26 (23), 6. JK Narva Trans 26 (23), 7. FC Kuressaare 17 (22), 8. JK Tallinna Kalev 16 (22), 9. Viljandi JK Tulevik 15 (21), 10. Maardu Linnameeskond 12 (22).