FCI Levadia alistas Stjarnani lisaajal 3:2, kuid langes eurosarjast

FCI Levadia alistas UEFA Euroopa liiga I eelringi kordusmängus Islandi klubi Stjarnan FC lisaaja järel 3:2, kuid võõrsil löödud väravate tõttu pääses edasi külalismeeskond.

Võõrsil toimunud avamängu 1:2 kaotanud FCI Levadia asus A. Le Coq Arenal toimunud kordusmängu juhtima juba 16. minutil kui täpne oli keskkaitsja Evgeny Osipov.

Üheksa minutit hiljem viigistas skoori avamängus islandlaste mõlemad väravad löönud Thorsteinn Mar Ragnarsson.

89. minutil lõi Osipov teise värava ning viis kohtumise lisaajale. Meeskonna kapten Dmitri Kruglov realiseeris lisaajal penalti ning viis FCI Levadia 3:1 juhtima. Paraku ei piisanud sellest edasipääsuks – 120+3. minutil saatis väravaesises saginas palli võrku Brynjar Gauti Gudjonsson ning viis Stjarnani läheb Euroopa liiga teise eelringi,vastamisi Hispaania klubiga RCD Espanyol.